Гостей: 1
Користувачів: 0
 Каталог статей
Головна » Статті » Спорт

В середу національні збірні провели офіційні та товариські матчі. Інформація про зустрічі, в яких брали участь динамівці Києва.
Одним із найкращих у складі збірної Румунії був півзахисник «Динамо» Тіберіу Гіоане. У гостьовому матчі з Угорщиною Тібі був центральною фігурою в складі своєї команди. Гіоане провів на полі всі 90 хвилин, забивши наприкінці першого тайму гол, який у результаті виявився вирішальним.

Один із ключових матчів у відбірковій групі Кубка світу-2010 відбувся в Мінську. Збірна Хорватії здобула важливу перемогу над Білоруссю 3:1 і, провівши на гру більше, відірвалася від України на три очки. Динамівець Огнєн Вукоєвич, схоже, стає основним гравцем у своїй збірній. Цього разу Оггі провів на полі весь матч.

Цікавий поєдинок відбувся на Скандинавському півострові. Збірна Швеції приймала сусідів з Фінляндії, перемігши 1:0. Роман Єременко вийшов у стартовому складі і був замінений на 83-й хвилині. Його брат, Олексій, відіграв другий тайм.

Вперше в стартовому складі збірної Сербії вийшов Мілош Нінкович. Присутність та активна гра динамівця допомогла сербам на виїзді, в Преторії, перемогти господарів майбутнього Кубка світу ПАР 3:1. Нінкович провів на полі 82 хвилини, після чого його було замінено.

У Франції товариський матч провели збірні Сенегалу та Конго. Папа Діакате після піврічного відновлення було викликано до збірної. Сенегал виграв 2:1, а Пап провів усю гру. В четвер удень, напередодні вечірнього тренування «Динамо», Діакате повернеться до Києва. А до вильоту з Франції поділився радісними новинами: «Для мене це знаменний день, після такого тривалого лікування знову вийти на футбольне поле. Починаючи з лютого, щодня багато працював, щоб якомога скоріше почати грати. Так склалося, що моє повернення на поле відбулося в матчі за національну збірну. Я провів хороший матч, команда перемогла. Тепер у чудовому настрої повертаюся до Києва».

Категорія: Спорт | Додав: vladzyo (13.08.2009)
Переглядів: 465 | Рейтинг: 0.0/0 |